{f:translate(key: 'skiptomaincontent', extensionName: 'bootstrap_package')}

Blog

Gaz, węgiel, olej, drewno - sposobów na ogrzanie pomieszczenia zimą jest sporo, jednak wszystkie znacząco różnią się nie tylko właściwościami, ale i ekonomiką. Jakie rozwiązanie jest najkorzystniejsze?

Czytaj więcej

Tynk maszynowy łączy elastyczność, wydajność i trwałość. Stąd jego szeroka popularność w budownictwie - zarówno mieszkaniowym, jak i usługowym. By kłaść tynk maszynowy szybko, precyzyjnie i bez konieczności poprawek warto zadbać o przestrzeganie kilku zasad.

 

Czytaj więcej

Późna wiosna i wczesne lato to idealny czas na to, by - w dobrych cenach - zakupić opał na zimę. Jaki materiał będzie najkorzystniejszy? Choć z punktu widzenia właściciela budynku szczególnie istotna jest cena, uwagę zwrócić trzeba również na specyfikę i właściwości grzewcze poszczególnych...

Czytaj więcej

Nowoczesność to przede wszystkim funkcjonalność i komfort użytkowania. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz coraz doskonalszym materiałom, nasze życie stale zmienia się na lepsze.

Czytaj więcej

Kominy wykonane ze stali cieszą się popularnością przede wszystkim ze względu na trwałość, dostępność i prostą konstrukcję. Są nie tylko łatwe w transporcie, ale również wyjątkowo proste do zamontowania. Wystarczy poświęcić im odrobinę uwagi, a będą nam służyć przez wiele lat.

Czytaj więcej