Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Zagonowa 9A
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul. Kostrogaj 25
Elgrom
Węgiel i kruszywa
Elbląg

ul. Zagonowa 9A

SKŁAD BUDOWLANY – OLSZTYN

sklep budowlany

Olsztyn to jedno z pięciu miast, w których zlokalizowane są nasze składy budowlane. Przy ulicach Dąbrowskiego 4 oraz Stalowej 4 mogą Państwo zaopatrzyć się w najwyższej jakości materiały budowlane, takie jak cement czy chemia budowlana. Dzięki nim z powodzeniem wykończą Państwo swój dom, począwszy od fundamentów, aż po sam dach!

CEMENT, CHEMIA BUDOWLANA I WIELE WIĘCEJ

Odwiedzając jeden z dwóch naszych składów budowlanych, usytuowanych w miejscowości Olsztyn, możecie Państwo liczyć nie tylko na wysokiej jakości materiały budowlane. Zapewnimy również fachową obsługę, która z chęcią pomoże Państwu wybrać optymalny produkt.

W sklepie Elgrom w Olsztynie zakupicie Państwo niezbędne materiały, dostosowane wprost do Waszych indywidualnych potrzeb. Firma Elgrom to nie tylko najwyższa jakość produktów, ale również profesjonalne doradztwo techniczne! Posiadamy cement, chemię budowlaną oraz wszystko inne, co może przydać się podczas prac.

ZAPRASZAMY SPRAWDZENIA OFERTY ELGROM W OLSZTYNIE

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy. To, co możemy Państwu zagwarantować, to pierwszorzędne towary oraz ogromna baza transportowa zapewniająca kompleksową obsługę inwestycji budowlanych.

I Ty dołącz do grona zadowolonych Klientów firmy Elgrom – zapraszamy!