Loader
Skip to main content Skip to page footer

SKŁAD BUDOWLANY – CIECHANÓW

Przez ponad 20 lat działalności, firma Elgrom swoim zasięgiem objęła największe miasta w Polsce, stawiając w nich swoje składy budowlane. Jednym z miast, w których znajduje się nasz sklep budowlany, jest Ciechanów.

BETON KOMÓRKOWY, BLOCZEK BETONOWY I TYNKI GIPSOWE

Nasz skład budowlany w Ciechanowie zlokalizowany został przy ulicy Sienkiewicza 89. Punkt w Ciechanowie oferuje Państwu najwyższej jakości materiały budowlane, w tym między innymi beton komórkowy, bloczek betonowy czy tynki gipsowe. Ponadto posiadamy wszystko, co może być potrzebne do wykonania prac budowlanych.

W naszym składzie budowlanym w Ciechanowie znajdziecie Państwo materiały w wyjątkowo konkurencyjnych cenach, pochodzące z fabryk najlepszych producentów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Robiąc zakupy w firmie Elgrom zyskują Państwo pewność dobrze wydanych pieniędzy, zaś nabyte materiały dają Państwu szansę budowy obiektu gotowego przetrwać wiele lat.

NIE TYLKO CIECHANÓW

Wszystkich, którzy szukają najwyższej jakości materiałów budowlanych, zapraszamy do naszych punktów handlowych. Odwiedzając skład budowlany przy ulicy Sienkiewicza 89 w miejscowości Ciechanów, znajdą i zakupią Państwo materiały budowlane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Pozostałe składy budowlane, w których dostępne są oferowane przez nas produkty, to Olsztyn, Elbląg, Płock, Gdynia oraz Białystok. Zapraszamy do zakupów!