Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Zagonowa 9A
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul. Kostrogaj 25
Elgrom
Węgiel i kruszywa
Elbląg

ul. Zagonowa 9A

Sklep z farbami – Olsztyn

sklep budowlany

Poszukujesz farby do wykończenia elewacji? A może chcesz odświeżyć wnętrze mieszkania lub domu? Nasz sklep z farbami to miejsce, w którym znajdziesz emulsję o interesującym Cię kolorze, a za zakupy zapłacisz mniej niż u konkurencji. Zapraszamy!

W naszych pięciu hurtowniach budowlanych, zlokalizowanych w północnej części Polski, znajdą Państwo najwyższej jakości materiały budowlane oraz inne produkty przeznaczone do wykończenia budynków.

Jeden z naszych punktów znajduje się w miejscowości Olsztyn, w którym to oprócz materiałów budowlanych znajdą Państwo także profesjonalne farby. Dostępne w wielu kolorach produkty sygnowane są markami uznanych firm. Pośród nich znajdziecie między innymi wyroby marki Dekoral, Tikkurila, Beckers czy Franspol.

Kupując w naszym sklepie zyskujecie Państwo pełne zadowolenie oraz doskonałe pokrycie ścian i innych elementów konstrukcyjnych swojego domu. Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu Elgrom. Ty też możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów! Zapraszamy!