Loader
Skip to main content Skip to page footer

SKLEP Z FARBAMI – OLSZTYN

Poszukujesz farby do wykończenia elewacji? A może chcesz odświeżyć wnętrze mieszkania lub domu? Nasz sklep z farbami to miejsce, w którym znajdziesz emulsję o interesującym Cię kolorze, a za zakupy zapłacisz mniej niż u konkurencji. Zapraszamy!

W naszych pięciu hurtowniach budowlanych, zlokalizowanych w północnej części Polski, znajdą Państwo najwyższej jakości materiały budowlane oraz inne produkty przeznaczone do wykończenia budynków.

Jeden z naszych punktów znajduje się w miejscowości Olsztyn, w którym to oprócz materiałów budowlanych znajdą Państwo także profesjonalne farby. Dostępne w wielu kolorach produkty sygnowane są markami uznanych firm. Pośród nich znajdziecie między innymi wyroby marki DekoralTikkurilaBeckers czy Franspol.

Kupując w naszym sklepie zyskujecie Państwo pełne zadowolenie oraz doskonałe pokrycie ścian i innych elementów konstrukcyjnych swojego domu. Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu Elgrom. Ty też możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów! Zapraszamy!