Loader
Skip to main content Skip to page footer

SKLEPY BUDOWLANE ELGROM – OLSZTYN

Pragną Państwo zbudować dom lub zmienić wygląd obecnego? A może poszukują Państwo miejsca, gdzie można kupić wysokiej jakości materiały budowlane? Nasze dwa sklepy budowlane zlokalizowane w miejscowości Olsztyn to miejsca, które pozwolą Państwu na zakup pierwszorzędnych produktów. Dzięki nim wyeliminują Państwo problem niesolidnych budynków.

WIELE LAT DOŚWIADCZENIA

Elgrom to firma, która działa na rynku budowlanym już od 1992 roku. To właśnie wtedy, na zaledwie 400 metrach kwadratowych, otworzyliśmy swój pierwszy sklep budowlany. Od tamtego czasu możemy pochwalić się pięcioma miejscami, w których sprzedajemy swoje towary. Zawsze tak samo niezawodne, oferujące naszym klientom maksimum satysfakcji i zadowolenia.

SKLEPY BUDOWLANE NIE TYLKO W OLSZTYNIE

W Olsztynie znajdziecie nas Państwo przy ulicach Dąbrowskiego 4 oraz Stalowej 4. To między innymi tam mogą zakupić Państwo wysokiej jakości materiały budowlane w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Oprócz Olsztyna zapraszamy również do naszych sklepów budowlanych w Elblągu, Płocku, Gdyni, Białymstoku i Ciechanowie. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Kupując u nas, mają Państwo pewność nabycia produktów najwyższej jakości, wytwarzanych przez uznane i cenione na rynku firmy. Z nami każda inwestycja zostanie pomyślnie doprowadzona do końca! Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu!