Loader
Skip to main content Skip to page footer

HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH - CIECHANÓW

Hurtownie budowlane Elgrom to miejsca, gdzie znajdziecie Państwo najwyższej jakości materiały budowlane, pochodzące prosto z czołowych fabryk – zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów.

Decydując się na zakupy w naszych hurtowniach budowlanych, zyskują Państwo pewność dobrze wydanych pieniędzy. Produkty oferowane przez naszą firmę pozwalają na wzniesienie solidnych, gotowych przetrwać kilka pokoleń budynków. Posiadamy zarówno materiały budowlane, jak i farby do wykończeń.

GDZIE MOŻNA NAS ZNALEŹĆ?

Jednym z miast, w których działają nasze hurtownie budowlane, jest Ciechanów. Zlokalizowana w Ciechanowie hurtownia posiada asortyment składający się z materiałów budowlanych pierwszorzędnej jakości. Ponadto nasze sklepy znajdują się również w Olsztynie, Elblągu, Płocku, Gdyni i Ciechanowie.

MIERZYMY WYSOKO

Dla nas najważniejszy jest Klient. Wiemy też, że Jego zaufanie jesteśmy w stanie zdobyć, proponując bezkonkurencyjne produkty w atrakcyjnych cenach. Właśnie takie są hurtownie budowlane Elgrom – wyposażone w najlepszej jakości materiały, które sprzedajemy w wyjątkowo korzystnych cenach.

Wszystkich, którzy poszukują pierwszorzędnych materiałów budowlanych i farb, dostępnych w konkurencyjnych cenach, zapraszamy do naszych punktów handlowych. Ciechanów, ul Sienkiewicza 89 – zachęcamy i życzymy udanych zakupów!