Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Zagonowa 9A
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul. Kostrogaj 25
Elgrom
Węgiel i kruszywa
Elbląg

ul. Zagonowa 9A

Hurtownia budowlana – Elbląg

sklep budowlany

Hurtownia budowlana Elgrom działa na polskim rynku od przeszło 20 lat, a dokładnie od 1992 roku. Właśnie wtedy powstał nasz pierwszy sklep, który od początku skupiony był na dostarczaniu klientom najwyższej jakości materiałów budowlanych, w możliwie najkorzystniejszych cenach.

Nasza firma posiada obecnie 5 sklepów z materiałami budowlanymi. Lokalizacje naszych hurtowni budowlanych to północne obszary Polski – Białystok, Olsztyn (dwa sklepy), Elbląg oraz Gdynia.

Zlokalizowana przy ul. Warszawskiej 66 w Elblągu hurtownia budowlana posiada szeroki asortyment, oparty o wysokiej jakości materiały budowlane, pochodzące od najbardziej cenionych producentów – zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Chcąc ułatwić Państwu wybór odpowiednich produktów, służymy profesjonalną radą – nasza wyspecjalizowana kadra doradców technicznych z chęcią udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania oraz pomoże dokonać optymalnego wyboru.

Wszystkich, którym zależy na zakupie wysokiej jakości materiałów budowlanych, zapraszamy do naszych placówek handlowych. Hurtownie budowlane Elgrom to gwarancja atrakcyjnych cen i profesjonalnej obsługi. Zachęcamy do współpracy – Elbląg, ul. Warszawska 66.