Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Zagonowa 9A
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul. Kostrogaj 25
Elgrom
Węgiel i kruszywa
Elbląg

ul. Zagonowa 9A

Hurtownie materiałów budowlanych – Olsztyn

sklep budowlany

Nasze hurtownie budowlane zlokalizowane są w czterech miastach na północy Polski. Jednym z nich jest Olsztyn, w którym posiadamy dwie takie hurtownie. Jedna z nich zlokalizowana jest przy ulicy Dąbrowskiego 4, druga znajduje się tuż przy Stalowej 4.

We wskazanych powyżej miejscach zakupicie Państwo - zarówno w hurcie, jak i detalu – najwyższej jakości produkty budowlane, pochodzące od znanych i cenionych producentów. Oferowane przez nas materiały budowlane pochodzą zarówno od polskich, jak i zagranicznych marek. Dzięki naszym produktom budowlanym, z powodzeniem wykończą Państwo swój dom - od fundamentów, aż po sam dach.

Każda hurtownia budowlana Elgrom to miejsce, które dysponuje pełnym asortymentem towarów budowlanych. Nie inaczej jest w miejscowości Olsztyn – nasze hurtownie budowlane, działające na terenie stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, wyróżniają sie bogactwem materiałów budowlanych dostępnych w doskonałych cenach.

W naszych punktach, w tym również w Olsztynie, poza sprzedażą świadczymy usługi doradcze. Odwiedzając naszą hurtownię, mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo techniczne, dzięki któremu każda decyzja zakupowa będzie w pełni przemyślana i świadoma.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Kupując u nas, poza doskonałą jakością materiałów budowlanych, zyskacie Państwo zadowolenie z zakupu. Zapraszamy!