Loader
Skip to main content Skip to page footer

HURTOWNIE MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH – OLSZTYN

Nasze hurtownie budowlane zlokalizowane są w czterech miastach na północy Polski. Jednym z nich jest Olsztyn, w którym posiadamy dwie takie hurtownie. Jedna z nich zlokalizowana jest przy ulicy Dąbrowskiego 4, druga znajduje się tuż przy Stalowej 4.

We wskazanych powyżej miejscach zakupicie Państwo - zarówno w hurcie, jak i detalu – najwyższej jakości produkty budowlane, pochodzące od znanych i cenionych producentów. Oferowane przez nas materiały budowlane pochodzą zarówno od polskich, jak i zagranicznych marek. Dzięki naszym produktom budowlanym, z powodzeniem wykończą Państwo swój dom - od fundamentów, aż po sam dach.

Każda hurtownia budowlana Elgrom to miejsce, które dysponuje pełnym asortymentem towarów budowlanych. Nie inaczej jest w miejscowości Olsztyn – nasze hurtownie budowlane, działające na terenie stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, wyróżniają sie bogactwem materiałów budowlanych dostępnych w doskonałych cenach.

W naszych punktach, w tym również w Olsztynie, poza sprzedażą świadczymy usługi doradcze. Odwiedzając naszą hurtownię, mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo techniczne, dzięki któremu każda decyzja zakupowa będzie w pełni przemyślana i świadoma.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Kupując u nas, poza doskonałą jakością materiałów budowlanych, zyskacie Państwo zadowolenie z zakupu. Zapraszamy!