Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Zagonowa 9A
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul. Kostrogaj 25
Elgrom
Węgiel i kruszywa
Elbląg

ul. Zagonowa 9A

SKLEP BUDOWLANY – BIAŁYSTOK

sklep budowlany

Przez ponad 20 lat działalności, firma Elgrom swoim zasięgiem objęła największe miasta w północnej Polsce, stawiając w nich swoje składy budowlane. Jednym z miast, w których znajduje się nasz skład budowlany, jest Białystok.

Nasz skład budowlany w Białymstoku zlokalizowany został przy ulicy Elewatorskiej 29. Punkt w Białymstoku oferuje Państwu najwyższej jakości materiały budowlane, w tym między innymi beton komórkowy, bloczek betonowy, tynki gipsowe czy narzędzia budowlane

SZANUJEMY CZAS I PIENIĄDZE NASZYCH KLIENTÓW

Nasze sklepy w Białymstoku to miejsca, w których znajdziecie Państwo materiały w wyjątkowo konkurencyjnych cenach, pochodzące z fabryk najlepszych producentów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Robiąc zakupy w firmie Elgrom zyskują Państwo pewność dobrze wydanych pieniędzy, zaś nabyte materiały dają Państwu szansę budowy obiektu gotowego przetrwać wiele lat.

BIAŁYSTOK TO NIE WSZYSTKO

Wszystkich, którzy szukają najwyższej jakości materiałów budowlanych takich jak beton komórkowy, bloczki betonowe, tynki gipsowe i narzędzia budowlane, zapraszamy do naszych punktów handlowych. Odwiedzając sklep budowlany przy ulicy Elewatorskiej 29 w Białymstoku, znajdziecie Państwo materiały budowlane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.Pozostałe składy budowlane, w których dostępne są oferowane przez nas produkty, to Olsztyn, Elbląg, Płock oraz Gdynia. Zapraszamy do zakupów!