Loader
Skip to main content Skip to page footer

SKLEP BUDOWLANY – BIAŁYSTOK

Przez ponad 20 lat działalności, firma Elgrom swoim zasięgiem objęła największe miasta w północnej Polsce, stawiając w nich swoje składy budowlane. Jednym z miast, w których znajduje się nasz skład budowlany, jest Białystok.

Nasz skład budowlany w Białymstoku zlokalizowany został przy ulicy Elewatorskiej 29. Punkt w Białymstoku oferuje Państwu najwyższej jakości materiały budowlane, w tym między innymi beton komórkowy, bloczek betonowy, tynki gipsowe czy narzędzia budowlane

SZANUJEMY CZAS I PIENIĄDZE NASZYCH KLIENTÓW

Nasze sklepy w Białymstoku to miejsca, w których znajdziecie Państwo materiały w wyjątkowo konkurencyjnych cenach, pochodzące z fabryk najlepszych producentów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Robiąc zakupy w firmie Elgrom zyskują Państwo pewność dobrze wydanych pieniędzy, zaś nabyte materiały dają Państwu szansę budowy obiektu gotowego przetrwać wiele lat.

BIAŁYSTOK TO NIE WSZYSTKO

Wszystkich, którzy szukają najwyższej jakości materiałów budowlanych takich jak beton komórkowy, bloczki betonowe, tynki gipsowe i narzędzia budowlane, zapraszamy do naszych punktów handlowych. Odwiedzając sklep budowlany przy ulicy Elewatorskiej 29 w Białymstoku, znajdziecie Państwo materiały budowlane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.Pozostałe składy budowlane, w których dostępne są oferowane przez nas produkty, to Olsztyn, Elbląg, Płock, Gdynia, Białystok oraz Ciechanów. Zapraszamy do zakupów!