Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Zagonowa 9A
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul. Kostrogaj 25
Elgrom
Węgiel i kruszywa
Elbląg

ul. Zagonowa 9A

Sklep z farbami – Białystok

sklep budowlanyMalowanie elewacji i ścian wewnętrznych to najprostszy sposób na odświeżenie wyglądu domu czy mieszkania. Chcąc umożliwić Państwu łatwe i efektowne wykonywanie tego typu prac, oferujemy najwyższej jakości farby, pochodzące od znanych i cenionych producentów. Nasz sklep z farbami w Białymstoku umożliwi Państwu znalezienie najbardziej odpowiedniego produktu.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno produkty polskich, jak i zagranicznych marek. W stolicy województwa podlaskiego, w Białymstoku, zakupią Państwo wysokiej jakości materiały budowlane dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach.

Farby i emulsje firm takich jak Dekoral, Domaluz, Drewnochron, Tikkurila, Beckers i Cieszynka – wszystkie te produkty znajdą Państwo w naszym sklepie w Białymstoku. Jeśli zależy Państwu na najwyższej jakości, bogatej kolorystyce, doskonałym kryciu, a przy tym konkurencyjnych cenach – sklep z farbami Elgrom okaże się doskonałym rozwiązaniem. Co więcej, oferowane przez nas farby są bezpieczne i przyjazne dla środowiska.

Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z ofertą handlową naszej firmy. Odwiedzając jeden z naszych oddziałów – w tym przypadku sklep zlokalizowany w miejscowości Białystok, zyskają Państwo szansę na zakup wysokojakościowych produktów w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy!