Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Zagonowa 9A
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul. Kostrogaj 25
Elgrom
Węgiel i kruszywa
Elbląg

ul. Zagonowa 9A

Skład budowlany – Gdynia

sklep budowlanyDziałająca na polskim rynku od 1992 roku, firma Elgrom zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych oraz doradztwem technicznym w ich zakresie. Nasze składy budowlane mieszczą się na północy Polski – ich lokalizacje to Białystok, Olsztyn, Elbląg oraz Gdynia.

W naszym składzie budowlanym w Gdyni znajdą Państwo pierwszorzędne produkty, takie jak cement czy chemia budowlana. Przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych zbudujecie i wykończycie Państwo niemal każdą inwestycję budowlaną - począwszy od fundamentów, aż po czubek dachu.

Nasz skład budowlany w Gdyni mieści się przy ulicy Chylońskiej 10. Oferujemy najwyższej klasy materiały budowlane, spełniające nawet najbardziej rygorystyczne wymogi - zarówno jakościowe, jak i estetyczne. Dzięki stałej współpracy z czołowymi producentami z kraju i zza granicy, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wyjątkowo atrakcyjne ceny. Te, idąc w parze z najwyższą jakością, sprawiają, że towar dostępny w sklepach Elgrom jest bezkonkurencyjny.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Zapewniamy zadowolenie oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Korzystając z oferty naszego sklepu, oprócz profesjonalnych materiałów budowlanych nabywacie Państwo zadowolenie z zakupu oraz spokój na długie lata – stabilny i solidny dom, który posłuży wielu pokoleniom.

Składy budowlane Elgrom to gwarancja dobrego wyboru!