{f:translate(key: 'skiptomaincontent', extensionName: 'bootstrap_package')}

HURTOWNIA BUDOWLANA – GDYNIA

Firma Elgrom posiada pięć oddziałów na północy Polski – dwa w Olsztynie, jeden w BiałymstokuElblągu, Gdyni, Płocku oraz Ciechanowie. W naszych sklepach budowlanych posiadamy tylko wysokiej jakości materiały budowlane, których zakup daje gwarancję stworzenia solidnego, gotowego służyć kilku pokoleniom domu.

Hurtownia budowlana Elgrom, zlokalizowana w miejscowości Gdynia, usytuowana jest przy ulicy Chylońskiej 10. Oprócz wysokojakościowych materiałów budowlanych, czeka tam na Państwa również nasza profesjonalna, wykwalifikowana obsługa, która zapewni fachowe doradztwo.

W naszej hurtowni kupią Państwo interesujący towar w hurtowych cenach, pochodzący prosto z fabryk najlepszych, zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Decydując się na zakup w naszym sklepie, mają Państwo pewność nabycia produktu o niezawodnej jakości, z gwarancją wieloletniego jego użytkowania.

Jeśli, tak jak my, cenicie Państwo dobre, lecz jednocześnie tanie rozwiązania, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Zachęcamy do współpracy – Gdynia, ul. Chylońska 10.

Życzymy udanych zakupów!