Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Zagonowa 9A
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul. Kostrogaj 25
Elgrom
Węgiel i kruszywa
Elbląg

ul. Zagonowa 9A

SKŁAD BUDOWLANY – BIAŁYSTOK

sklep budowlany

Przez ponad 20 lat działalności, firma Elgrom swoim zasięgiem objęła największe miasta w Polsce, stawiając w nich swoje składy budowlane. Jednym z miast, w których znajduje się nasz sklep budowlany, jest Białystok.

BETON KOMÓRKOWY, BLOCZEK BETONOWY I TYNKI GIPSOWE

Nasz skład budowlany w Białymstoku zlokalizowany został przy ulicy Elewatorskiej 29. Punkt w Białymstoku oferuje Państwu najwyższej jakości materiały budowlane, w tym między innymi beton komórkowy, bloczek betonowy czy tynki gipsowe. Ponadto posiadamy wszystko, co może być potrzebne do wykonania prac budowlanych.

W naszym składzie budowlanym w Białymstoku znajdziecie Państwo materiały w wyjątkowo konkurencyjnych cenach, pochodzące z fabryk najlepszych producentów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Robiąc zakupy w firmie Elgrom zyskują Państwo pewność dobrze wydanych pieniędzy, zaś nabyte materiały dają Państwu szansę budowy obiektu gotowego przetrwać wiele lat.

NIE TYLKO BIAŁYSTOK

Wszystkich, którzy szukają najwyższej jakości materiałów budowlanych, zapraszamy do naszych punktów handlowych. Odwiedzając skład budowlany przy ulicy Elewatorskiej 29 w miejscowości Białystok, znajdą i zakupią Państwo materiały budowlane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Pozostałe składy budowlane, w których dostępne są oferowane przez nas produkty, to Olsztyn, Elbląg, Płock oraz Gdynia. Zapraszamy do zakupów!