Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Zagonowa 9A
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul. Kostrogaj 25
Elgrom
Węgiel i kruszywa
Elbląg

ul. Zagonowa 9A

HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH - BIAŁYSTOK

sklep budowlany

Hurtownie budowlane Elgrom to miejsca, gdzie znajdziecie Państwo najwyższej jakości materiały budowlane, pochodzące prosto z czołowych fabryk – zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów.

Decydując się na zakupy w naszych hurtowniach budowlanych, zyskują Państwo pewność dobrze wydanych pieniędzy. Produkty oferowane przez naszą firmę pozwalają na wzniesienie solidnych, gotowych przetrwać kilka pokoleń budynków. Posiadamy zarówno materiały budowlane, jak i farby do wykończeń.

Gdzie można nas znaleźć?

Jednym z miast, w których działają nasze hurtownie budowlane, jest Białystok. Zlokalizowana w Białymstoku hurtownia posiada asortyment składający się z materiałów budowlanych pierwszorzędnej jakości. Ponadto nasze sklepy znajdują się również w Olsztynie, Elblągu, Płocku i Gdyni.

Mierzymy wysoko

Dla nas najważniejszy jest Klient. Wiemy też, że Jego zaufanie jesteśmy w stanie zdobyć, proponując bezkonkurencyjne produkty w atrakcyjnych cenach. Właśnie takie są hurtownie budowlane Elgrom – wyposażone w najlepszej jakości materiały, które sprzedajemy w wyjątkowo korzystnych cenach.

Wszystkich, którzy poszukują pierwszorzędnych materiałów budowlanych i farb, dostępnych w konkurencyjnych cenach, zapraszamy do naszych punktów handlowych. Białystok, ul Elewatorska 29 – zachęcamy i życzymy udanych zakupów!