Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Zagonowa 9A
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul. Kostrogaj 25
Elgrom
Węgiel i kruszywa
Elbląg

ul. Zagonowa 9A

Chemia budowlana – Białystok

sklep budowlany

Trudno wyobrazić sobie remont domu czy mieszkania bez użycia kleju, tynku, cementu, gładzi i tym podobnych produktów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy bogatą ofertę artykułów z zakresu chemii budowlanej, pochodzącej tylko od najlepszych producentów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów – Białystok, ul. Elewatorska 29.

Chemia budowlana to produkty wykorzystywane w branży budowlanej między innymi do izolacji, prac wykończeniowych oraz konstrukcyjnych. W większości są to artykuły wykonywane przy użyciu spoiw mineralnych lub organicznych, materiały kryjące – farby, grunty, impregnaty, a także wszelkiego rodzaju wypełniacze oraz domieszki, które rozrabia się z wodą.

Chemia budowlana jest niezbędnym elementem wykańczania wnętrz i ich ochrony. Tynki mogą chronić przed grzybami, wilgocią oraz innymi, groźnymi dla zdrowia i życia czynnikami. To właśnie dlatego zapewniamy Państwu kompleksowy dostęp do wszelakich produktów z zakresu chemii budowlanej, producentów takich jak Ceresit, Selena, Kreisel, Atlas, Weber czy Soudal, czyli najlepszych firm w branży.

Zapraszamy do naszych oddziałów – jeden z nich znajduje się w miejscowości Białystok, gdzie przy ul. Elewatorskiej 29 nasi eksperci z chęcią pomogą Państwu dokonać optymalnego wyboru.

Zachęcamy do zakupów w sklepach Elgrom!