Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Warszawska 66
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul.Kostrogaj 25

Sklepy budowlane Elgrom – Olsztyn

sklep budowlanyPragną Państwo zbudować dom lub zmienić wygląd obecnie zamieszkiwanego? Poszukują miejsca, gdzie kupią wysokiej jakości materiały budowlane? Nasze dwa sklepy zlokalizowane w miejscowości Olsztyn to miejsca, które pozwolą Państwu na zakup pierwszorzędnych produktów. Dzięki nim wyeliminują Państwo problem niesolidnych budynków.

Elgrom to firma, która działa na rynku budowlanym już od 1992 roku. To właśnie wtedy, na zaledwie 400 metrach kwadratowych, otworzyliśmy swój pierwszy sklep budowlany. Od tamtego czasu możemy pochwalić się pięcioma miejscami, w których sprzedajemy swoje towary. Zawsze tak samo niezawodne, oferujące naszym klientom maksimum satysfakcji i zadowolenia.

Dwa z nich znajdują się w miejscowości Olsztyn, przy ulicach Dąbrowskiego 4 oraz Stalowej 4. To między innymi tam mogą zakupić Państwo wysokiej jakości materiały budowlane w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Kupując u nas, mają Państwo pewność nabycia produktów najwyższej jakości, wytwarzanych przez uznane i cenione na rynku firmy. Z nami każda inwestycja zostanie pomyślnie doprowadzona do końca! Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu!