Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Warszawska 66
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul.Kostrogaj 25

Skład budowlany – Olsztyn

sklep budowlany

Olsztyn to jedno z czterech miast, w których zlokalizowane są nasze składy budowlane. Przy ulicach Dąbrowskiego 4 oraz Stalowej 4 mogą Państwo zaopatrzyć się w najwyższej jakości materiały budowlane, takie jak cement czy chemia budowlana. Dzięki nim z powodzeniem wykończą Państwo swój dom, począwszy od fundamentów, aż po sam dach!

Odwiedzając jeden z dwóch naszych składów budowlanych, usytuowanych w miejscowości Olsztyn, możecie Państwo liczyć nie tylko na wysokiej jakości materiały budowlane. Zapewnimy również fachową obsługę, która z chęcią pomoże Państwu wybrać najbardziej optymalny produkt.

W sklepie Elgrom zakupicie Państwo niezbędne materiały, dostosowane wprost do Waszych indywidualnych potrzeb. Firma Elgrom to nie tylko najwyższa jakość produktów, ale również profesjonalne doradztwo techniczne!

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy. To, co możemy Państwu zagwarantować, to pierwszorzędne towary oraz ogromna baza transportowa zapewniająca kompleksową obsługę inwestycji budowlanych.

I Ty dołącz do grona zadowolonych Klientów firmy Elgrom – zapraszamy!