Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Warszawska 66
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul.Kostrogaj 25

Sklep budowlany – Gdynia

sklep budowlanyElgrom to firma działająca na rynku od ponad dwudziestu lat. Pierwszy sklep budowlany powołaliśmy do życia w 1992 roku. Przez wiele lat działalności udało nam się wypracować solidną markę, która kojarzona jest przez naszych Klientów wyłącznie z najwyższą jakością oferowanych produktów oraz profesjonalnym doradztwem technicznym.

Jeśli poszukują Państwo bezkonkurencyjnych rozwiązań budowlanych i pragną skorzystać z naszej oferty, zapraszamy do Trójmiasta. Jeden z naszych sklepów budowlanych znajdą Państwo w miejscowości Gdynia.

Łącznie na terenie naszego kraju posiadamy 5 punktów handlowych - 2 sklepy budowlane w Olsztynie i 3 poza nim. W każdym z naszych sklepów budowlanych kupią Państwo pierwszorzędne materiały budowlane, które będą w stanie posłużyć wiele lat, gwarantując solidność i bezpieczeństwo.

Oferta handlowa naszej firmy to bogaty asortyment towarów pochodzących prosto z fabryk najbardziej cenionych producentów - zarówno rodzimych, jak i zagranicznych. Jakość jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego oferowane przez nas produkty będą mogły posłużyć przez wiele, wiele lat.

Zapraszamy do zakupów!