Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Warszawska 66
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul.Kostrogaj 25

Sklep budowlany – Białystok

sklep budowlany

Dobry sklep budowlany to podstawa udanej inwestycji budowlanej. Wysokiej jakości materiały budowlane będą odpowiadać przede wszystkim za trwałość, solidność, bezpieczeństwo oraz możliwość wieloletniego użytkowania budynku.

Firma Elgrom, która swoją działalność rozpoczęła już ponad 20 lat temu, w chwili obecnej posiada pięć oddziałów na terenie północnej Polski. Jeden z nich mieści się w miejscowości Białystok, przy ulicy Elewatorskiej 29. Nasz sklep budowlany, zlokalizowany w stolicy województwa podlaskiego, oferuje klientom najwyższej jakości materiały i narzędzia budowlane, a także profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów.

Dla nas najważniejszy jest Klient, jego zadowolenie i satysfakcja z dokonywanych zakupów. Właśnie dlatego sklepy budowlane Elgrom stawiają przede wszystkim na indywidualną obsługę, a nasi specjaliści od sprzedaży robią wszystko, by dobrać produkty zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

Wszystko to sprawiło, że udało nam się wypracować opinię firmy godnej zaufania. Nieustannie podnosimy jakość świadczonych usług, dbając o Państwa zadowolenie. Stale współpracujemy z czołowymi producentami materiałów budowlanych – zarówno z Polski, jak i spoza granic naszego kraju. Dostarczamy wysokiej jakości produkty tylko w atrakcyjnych dla naszych klientów cenach.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których, tak jak dla nas, priorytetem jest wysoka jakość. Sklepy budowlane Elgrom to gwarancja dobrego wyboru, a przy tym wyjątkowo korzystnych cen. Zachęcamy do kontaktu!