Elgrom - Materiały Budowlane
Elgrom
Olsztyn
ul. Stalowa 4
Elgrom
Olsztyn
ul. Dąbrowskiego 4
Elgrom
Elbląg
ul. Warszawska 66
Elgrom
Gdynia
ul. Hutnicza 44
Elgrom
Białystok
ul. Elewatorska 29
Elgrom
Płock
ul.Kostrogaj 25

 

Skład budowlany – Białystok

sklep budowlany

Przez ponad 20 lat działalności, firma Elgrom swoim zasięgiem objęła największe miasta w północnej Polsce, stawiając w nich swoje składy budowlane. Jednym z miast, w których znajduje się nasz skład budowlany, jest Białystok.

Nasz skład budowlany w Białymstoku zlokalizowany został przy ulicy Elewatorskiej 29. Punkt w Białymstoku oferuje Państwu najwyższej jakości materiały budowlane, w tym między innymi beton komórkowy, bloczek betonowy czy tynki gipsowe.

W naszym składzie budowlanym w Białymstoku znajdziecie Państwo materiały w wyjątkowo konkurencyjnych cenach, pochodzące z fabryk najlepszych producentów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Robiąc zakupy w firmie Elgrom zyskują Państwo pewność dobrze wydanych pieniędzy, zaś nabyte materiały dają Państwu szansę budowy obiektu gotowego przetrwać wiele lat.

Wszystkich, którzy szukają najwyższej jakości materiałów budowlanych, zapraszamy do naszych punktów handlowych. Odwiedzając skład budowlany przy ulicy Elewatorskiej 29 w miejscowości Białystok, znajdą i zakupią Państwo materiały budowlane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Pozostałe składy budowlane, w których dostępne są oferowane przez nas produkty, to Olsztyn, Elbląg oraz Gdynia. Zapraszamy do zakupów!